Multimedya
XM-95R
Teknik Özellikler
| Ekran: | 9" |
|---|---|
| Android: | 13 |
| İşlemci: | 4 Çekirdekli (1.6GHz) |
| RAM: | 4 GB |
| Depolama: | 64 GB |
| WiFi: | 5.0GHz |
| Bluetooth: | 5.4 |
| Bağlantı: | Kablosuz CarPlay / Android Auto |
| Ek Özellikler: | Radyo RDS, Harici Mikrofon |