Multimedya
X-1052D
Teknik Özellikler
| Ekran: | 10.1" In-Cell |
|---|---|
| Android: | 14 |
| İşlemci: | 4 Çekirdekli (1.6GHz) |
| RAM: | 4 GB |
| Depolama: | 64 GB |
| WiFi: | 5.0GHz |
| Bluetooth: | 5.4 |
| Bağlantı: | Kablosuz CarPlay / Android Auto |
| Geri Görüş Kamerası: | 1080P 170° AHD |
| Ek Özellikler: | Alüminyum kasa |