Multimedya
XM-5215Q
Teknik Özellikler
| Ekran: | 10" QLED |
|---|---|
| Android: | 14 |
| İşlemci: | 8 Çekirdekli (1.8GHz) |
| RAM: | 4 GB |
| Depolama: | 64 GB |
| WiFi: | 5.0GHz |
| Bluetooth: | 5.4 |
| Bağlantı: | Kablosuz CarPlay / Android Auto |
| Geri Görüş Kamerası: | 1080P 170° AHD |
| Ek Özellikler: | DVR Kayıt Desteği(4 Kamera), 360° 4’lü Kamera Desteği, DSP 32 Bant EQ, Harici Mikrofon |